Kazanan Eserler

Kazananlar

Siyah Beyaz Dalında :

1. Semerci Ibrahim Usta, Erdal Yazici

2. Keceye Terini Akitanlar, Erdal Yazici

3. Koy Evi II, Aynur Koymen

Renkli Dalında :

1. Yayla'ya Çıkış, Şekip İskender

2. Pencere, Sait Aykut Aytaç

3. Örgücü Nine, Şekip İskender

AFSAD Ödülü :

Bakıra Sevgisini İşleyenler, Erdal Yazıcı

Siyah Beyaz Dalında :

1. Faytoncu, Cem Turgay

2. İsmail Usta, Cem Turgay

3. Demirciler, Güney Erol

Renkli Dalında :

1. Renk ve ilmik, A.Vahap Akşen

2. Düğünde Ağa Çadırı, A.Vahap Akşen

3.Yaşantımızdan bir kesit, Doğan Yaşar

Saydam Dalında :

1.Küçük Usta, Kerem Saltuk

2.Adsız II, Berrin Cerrahoğlu

3. Dönüş, Cemal Ağacıkoğlu

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Araba Ustası, Adnan Veli Kuvanlık

2. Gösteri, Doğan Yaşar

Mansiyon – Renkli :

1. Fengere, Doğanay Sevindik

2. Düğün Yemeği, A.Vahap Akşen

Mansiyon – Saydam :

1. Yorgun gelenek, Doğanay Sevindik

2. Baba Yadigarı, Bülend Erdoğan

AFSAD :

Anılar, Cemal Ağacıkoğlu

Satıcılar II, Doğanay Sevindik

İsimsiz 4, Harun Topal

Siyah Beyaz Dalında :

1. Değirmende, Doğan yaşar

2. İsimsiz, Tuğrul Çakar

3. Mevlana, Hüsam Pekhas

Renkli Dalında :

1. Mutlu Son, Cemal Ağacıkoğlu

2. İsimsiz, Tuğrul Çakar

3. Türk Hamamı, Veysi Soyer

Saydam Dalında :

1. Halıcı, Adnan veli Kuvanlık

2. Bergama, Kazım Şahbudak

3. Kış, Adem Sözmez

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Simitçi, Yakup Kütük

2. Ata Yadigarı Yağlı Güreş, Yılmaz Kalpalp

3. El işler Eller övünür, Mehmet Baltacı

4. Nalbant, Harun Topal

Mansiyon – Renkli :

1. Yayla Evi, A.Vahap Akşen

2. Sıcak Yüzler, Adem Sözmez

3. Pazarda Kadınlar, Mehmet H. Hidayetoğlu

4. Bayram, Timurtaş Onan

5. İsimsiz, Osman Erel

Mansiyon – Saydam :

1. Tavla, Tolga Ersoy

2.Boncuk Satıcısı, A.Veli Kuvanlık

3. Leblebi Fırını, A.Vahap Akşen

AFSAD :

Berber, A.Vahap Akşen

Hasır'da, Cemal Ağacıkoğlu

Ekmekçi Kadın, Mehmet Dilci

Siyah Beyaz Dalında :

1. Tosya Amca, Cemal Ağacıkoğlu

2. İsimsiz, Hüsam Pekhas

3. Portre, Doğan yaşar

Renkli Dalında :

1. Kırmızı Elbise, M.Erhan Gürhan

2. Masum, Cemal Ağacıkoğlu

3. Ağa Meclisi, S.Haluk Uygur

Saydam Dalında :

1. Dağlar Çiçek Açrı, Sezgin Güvel

2. Yöresel Giysili Çocuk, Doğan Yaşar

3. Hayriye Ana, Sezgin Güvel

Mansiyon – Siyah Beyaz :

Çadırda Yaşam II, Doğan Yaşar

Mansiyon – Renkli :

1. İkizler, Fatma Akalın

2. İçimizden, Ayla San

Mansiyon – Saydam :

1.Sepet, M.Erhan Gürkan

2. Kadın ve Mısır, Özcan Ağaoğlu

AFSAD :

Urfalı Aile, Koray Olşen

Sepetçi, Veysi Soyer

Ceylan, Özcan Ağaoğlu

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Ana, Doğan Yaşar

AFAD :

Taşkale, Özcan Ağaoğlu

Siyah Beyaz Dalında :

1. Önünde, Cemal Ağacıkoğlu

2. Çapa ile, Özcan taras

3. Çeltik İşçileri, Yılmaz Kalpalp

Renkli Dalında :

1. Lod, Adem Sözmez

2. Çay Toplarken, Canan Atatekin (filmi bulundu, baskısı alınacak)

3. Dönüş, Filiz Aydın

Saydam Dalında :

1. Biber, Mehmet Erhan Gürkan

2. Saz Harmanı, Nurdoğan C.Arkış

3. Kışa Hazırlık, Yakup Kütük

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Emek, Fatma Aydın

2. Kavuncu, Yusuf Darıyerli

Mansiyon – Renkli :

1. Can Suyu, Osman Aziz Yeşil

2. Bolluk, Gülten Sarı

Mansiyon – Saydam :

1. İsimsiz XIII, Sadık Demiröz

2. Haşhaş, Özcan Ağaoğlu

AFSAD :

İsimsiz, Faruk Yılmaz

Tosya Çeltik, Cemal Ağacıkoğlu

Yabacı, Mehmet Karabay

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Koyunlara Su İçirme Molası, Yılmaz Kalpalp

AFAD :

Tosya 2 Kadın, Cemal Ağacıkoğlu

Pamuk Tarlası, Özcan Taras

FSK :

Köylü Adam, Özer Kanburoğlu

Tütün Yorgunu, Cüneyt Koçak

Bakış, Altuğ Oymak

Fırat Color :

Tırpancılar, Adem Sözmez

SANFO :

Susam, Osman Erel

Pamuk Tarlası, Özcan Taras

Siyah Beyaz Dalında :

1. Sepetçi, Özer Kanburoğlu

2. Bakırdaki Sabır, Onur Tokcan

3. Halıcı Kızlar, Gülhasan Yılmaz

Renkli Dalında :

1. Ustalar ve Çıraklar, Hakkı Akdeğirmen

2. Göz Nuru, Tülin Dizdaroğlu

3. Keskesor, Adem Sözmez

Saydam Dalında :

1. Çömlekçi, Erdal Merter

2. Çömlekçi, Bülent Özsekici

3. Hasırcı Kadın, Bülent Gündoğu

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Demirciler, Hülya Yalçın

2. Bağlama Ustası, Tahsin Sezer

Mansiyon – Renkli :

1. Boş Beşik, Hasan Törün

2. Mustafa Usta, Mehmet Altundağ

Mansiyon – Saydam :

1. Sepetçi, Bülent Özsekici

2. Sepetçi, Osman Aziz Yeşil

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Tosya Bakırcı, Cemal Ağacıkoğlu

AFAD :

Bakırcılar, Turgut Özçelebi

Yazmacılar, Osman Merttopçuoğlu

FSK :

Çömlekçi, Özer Kanburoğlu

Yemenici, S.Haluk Uygur

Ebru, Ahmet Kadir Banabak

Fırat Color :

Cecim, Zafer Güngüt

SANFO :

Yaşam Sevinci, Hülya Kılıç

Siyah Beyaz Dalında :

1. Safranbolu, Sami Türkay

2. Amasya Evi, Satı Çukurbaş

3. Duvarların Ötesinde, Aynur Köymen

Renkli Dalında :

1. Taşkale Evi, S.Haluk Uygur

2. Adam ve Evi, M.Aknur Karabay

3. Tandır Evi, Adem Sözmez

Saydam Dalında :

1. Kapı ve Çocuk, M.Aknur Karabay

2. İkiz Pencere, Mehmet Dilci

3. İsimsiz, Enver Şengül

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Mardin Evleri, Osman Aziz Yeşil

2. Eyüp Sultan Cami, Ayşe Bağdemir

Mansiyon – Renkli :

1. Taşın Büyüsü, S.Haluk Uygur

2. Mardin'de Yaşam, Ercan Altun

Mansiyon – Saydam :

1. Safranbolu, Ümit Orhun

2. Eski Cezaevi, Fehmi İçyer

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

İkinci Beyazıt Külliyesi, Osman Aziz Yeşil

AFAD :

Köy Evi, M.Artuk Fırat

Çiçek Sergeni, Altuğ Oymak

FSK :

Hazeranlar, Ahmet Kadir Banabak

Sürmene, M.Reşat Sümerkan

İsimsiz, Gülten Sarı

Fırat Color :

Cecim, Zafer Güngüt

SANFO :

Yaşam Sevinci, Hülya Kılıç

Siyah Beyaz Dalında :

1. Tercih, Bülent Gündoğu

2. Hesaplaşma, Mehmet A. Karabay

3. Halıcı, Yakup Kütük

Renkli Dalında :

1. Perşembe Pazarı, A.Serdar Kürkbabaoğlu

2. Bedesten, Mehmet Dilci

3. Palancı, S.Haluk Uygur

Saydam Dalında :

1. Fırıldakçı dede, Altup Oymak

2. Çukurova Yaylalarından, Hakkı Akdeğirmen

3. Hesap, M.Erhan Gürkan

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Misafir, Türkan Şahin

2. Takı Merakı, Mehmet A. Karabay

Mansiyon – Renkli :

1. Satıcı Kadınlar, Hülya Yalçın

2. Koyun pazarlığı, Deniz Cömert

Mansiyon – Saydam :

1. Çay Zamanı, Habip Yanç

2. Peştamal, Metin Soner

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Eskici, Mehmet A. Karabay

AFAD :

Meyveci, Yılmaz Kalpalp

İsimsiz 5, Özer Öner

FSK :

Satışta Dostluk, Aynur Köymen

Pazar Yeri-8, Reha Bilir

Kazak, Özcan Ağaoğlu

SANFO :

Çarşıda Birgün, A.Serdar Kürkbabaoğlu

Terazi, Hasan Hızlı

Ekmekçi, Tahsin Sezer

Jüri Özel Ödülü :

Tarihi Ali Paşa Çarşısı, Enver Şengül

Siyah Beyaz Dalında :

1. Birinci Perde Karagözden, Serdar Kürkbabaoğlu

2. Cirit, Orhan Kaburoğlu

3.Birdirbir, Metin Soner

Renkli Dalında :

1. Kırmızı-Beyaz, Hakkı Akdeğirmen

2. Çayda Çıra 1, Abit Kullebi

3. Dokuz Taş, Kürşat Badakal

Saydam Dalında :

1. El Ele, İbrahim Erbay

2. İsimsiz, Beyhan Özdemir

3. Oyun, S. Haluk Uygur

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1.Saklambaç, Özer Kanburoğlu

2. Domino, Pınar Turhan

Mansiyon – Renkli :

1. Sema, Hakkı Akdeğirmen

2. Seksek, Serdar Kürkbabaoğlu

Mansiyon – Saydam :

1. Halay, S.Haluk Uygur

2. Tavlacılar, Bülent Gündoğu

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Uzun Eşek, Neyzen Cömert

AFAD :

Halk Dansları, Orhan Kanburoğlu

Köy Oyunu, Ali Çıtak

SANFO :

Dön Baba Dönelim, Ergün Turan

Mistik Ateş, Veysi Soyer

Efe, S.Haluk Uygur

EDESA :

Gümrük Hanında Dama, Ata Erol

Halay, Kürşat Badakal

Yağız, Yıldırım Çelik

Siyah Beyaz Dalında :

1. Cirit2, Orhan Kanburoğlu

2. Kuklacı, Mehmet Dilci

3. Semazen Dönerken, Ali Çıtak

Renkli Dalında :

1. Son Fasıl, Mustafa Çetinkaya

2. Lille Yörükleri, Şafak Oğuz

3. Yağlı Güreş 1, Ali Çıtak

Saydam Dalında :

1. Semah Kadın Oluşumu, Şükran İçöz

2. Cumhuriyet Treni, İrfan Çakır

3. İkram, H. Metin Soner

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Kurban Pişerken, Ali Çıtak

2. Karabucağın Pehlivanları, A.Serdar Kürkbabaoğlu

Mansiyon – Renkli :

1. Ciritçi, Tufan Kartal

2. Hareket, Orhan Kanburoğlu

Mansiyon – Saydam :

1. 23 Nisan, Fehmi İçyer

2. Denizcilik bayramı 1, İbrahim Ayşıl

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Kuklacı 4, Mehmet Dilci

AFAD :

Davulcular2, Oktay Çolak

SANFO :

Atahan2 İsimsiz, A.Beyhan Özdemir

EDESA :

19 Mayıs Töreni, H.Metin Sözer

İsimsiz1, Yılmaz Topçu

Mevleviler, Fehme İçyer

Fırat Color :

Zilzenler, Oktay Çolak

Lille Yörük Şenliği, İrfan Çakır

Cirit, A.Muhsiz Divan

Yeni Yüksektepe Özel Ödülü :

Çember Halay, Oktay Çolak

Siyah Beyaz Dalında :

1. Tarla Dönüşü, Celal Kılıç (küçük baskısı var, büyük kopya alınacak)

2. Günümüze Kalan, H.Metin Soner

3. Ulaşım, Orhan Kanburoğlu

Renkli Dalında :

1. Uzun İnce Bir Yoldayım, İbrahim peynirci

2. İsimsiz II, A.Fatih Sönmez

3. İsimsiz II, Özgür Donmaz

Saydam Dalında :

1.Eski ve Yeni, H.Metin Soner

2. İsimsiz 1, A.Fatih Sözmez

3. İsimsiz 3, İbrahim Peynirci

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Güne Başlarken, M.Murat gençer

2. Hoşça kal Adana, Reha Bilir

Mansiyon – Renkli :

1. Harman Sonu, Kürşat Badakal

2. Torunlarla Bir Gezinti, İbrahim Peynirci

Mansiyon – Saydam :

1. Dar Sokaklar, H.Metin Soner

2. Dağları Aşmak, Berrin Cerrahoğlu

FDÇK/ TFDB/ TFSB :

Ankara'dan Nostalji, H.Metin Soner

AFAD :

Beyşehir Balıkçıları, M.Bülent Pirinçci

Yeşilin Dansı, Münip Bayraktar

SANFO :

Yayla Dönüşü2, Yılmaz Sönmez

Siyah Beyaz Dalında :

1. Balık Oyunu, H.Kürşat Badakal

2. Çalanlar, Oynayanlar, Seyredenler, Yılmaz Kalpalp

3. Cirit, İbrahim Ayşıl

Renkli Dalında :

1. Selam, Ömer Yağlıdere

2. Diyarbakır Düğün, Nazan Tuna

3. Bereket Duası, H.Kürşat Badakal

Saydam Dalında :

1. Deve Güreşleri, Ömer Yağlıdere

2. Arabı Oyunu, H.Kürşat Badakal

3. Kutsal Ziyaret 1, İbrahim Ayşıl

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Gelin Evi, H.Kürşat Badakal

2. Sema Töreni, Bülent Pirinçci

Mansiyon – Renkli :

1. Düğün Halayı, Yavuz Yaman

2. Gelin Almaya Giderken, Yılmaz Dinçer

3. Cirit Şenliği 1, H.Metin Soner

Mansiyon – Saydam :

1. Köyde Düğün, Turgay Kaytancı

2. Deve Güreşleri 2, Ömer Yağlıdere

Jüri Özel Ödülü :

Semah, Tekin Ertuğ

AFAD :

Kına Gecesi, Bülent Pirinçci

SANFO :

Taziye 2, H.Metin Soner

Siyah Beyaz Dalında :

1. Köyümüz, İbrahim peynirci

2. Kapadokyalı, Bülent Pirinçci

3. Bakış, H.Metin Soner

Renkli Dalında :

1. Geçmişle Geleneksel Çevrenin Uyumu, Ozan karasüleymanoğlu

2. Tütünlerin Arasından, İbrahim Peynirci

3. Bisiklet, H.Metin Soner

Saydam Dalında :

1. Kadınlar Pazarı, Bülent Pirinçci

2. Geleneksel Çocuklar, H.Metin Soner

3. Sokak, Birol Kıraç

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. İsimsiz, Harun Topal

2. Temizlik, Ufuk Teksoy

Mansiyon – Renkli :

1. Adam, Harun Topal

2. Yaşama Sevinci, Ufuk Teksoy

Mansiyon – Saydam :

1. Kapıdan Bakış, İbrahim Peynirci

2. Sohbet, İbrahim Peynirci

AFAD :

Anne ve Çocuk, Bülent Pirinçci Kestaneci, Bülent Pirinçci

SANFO :

Okulda Eğlence, Yavuz Yaman

Kapı Çanı, Yavuz Yaman

Dede ve Torun, Yılmaz Dinçer

h Beyaz :

1. Mum Gibi, Gökhan G. Karakaş

2. Serin Sularda Haç, Gökhan G. Karakaş

Mansiyon – Renkli :

1. El, Bahattin Erkol

2. Sakallı Şerif Ziyareti, Bülent Pirinçci

Mansiyon – Saydam :

1. Dua, Mevra Kamalı

2. Kaplumbağa kapuğu nazarlığı, Şenay Hasırcı

SANFO :

Sabır ve İnanç, H.Metin Soner

Meryemana, Cemal Çetin

Mezar Taşı-Tonya, Osman A.Yeşil

Siyah Beyaz Dalında :

1. Aydınlıklar arasında, Zeki Akakça

2. Meke Gölü, Nadir Özsoy

3. Samsun 1, Şahika Erkonan

Renkli Dalında :

1. Ekmek, Zeka Sağlam

2. Oltacılar, Muzaffer Bilge

3. Eminönün'de Balık ekmek, Bahattin Erkol

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1. Yalıkavak iskele, Aykut Erdoğdu

2. Gezinti, Bahar Kaleli

Mansiyon – Renkli :

1. Ada'da İskele, Zeynep Gökdemir

2. Kuşlar, Bahar Kaleli

SANFO :

Yedigöller'de, Zeka Sağlam

Jüri Özel Ödülü :

Beyşehir Balıkçısı 2, Bülent Pirinçci

Düşler Tarlası, Zeka Sağlam

Siyah Beyaz Dalında :

1-değer bulunamadı

2-değer bulunmadı

3-Klarnetin Coşkusu, Evren Akdağ

Renkli Dalında :

1-Beypazarı Müzisyenleri, Bülent Pirinçci

2-Kemancı 2-Bülent Pirinçci

3-Deve Güreşi 2, Mehmet Can

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1-Üçleme, Veliddin Kalınkara

Mansiyon – Renkli :

1-Yansıma, Ercan Enterli

2-Kavalın Sesi Yanık, Necdet Canaran

Siyah Beyaz Dalında :

1-Turşu, Gürsel Egemen Ergin

2-Geçmişten Gelen Ses, Ufuk Teksoy

3-Semerci, Burak Şenbak

Renkli Dalında :

1-Saraç Dükkanı, Zeka Sağlam

2-Çay Vakti, Yavuz Yaman

3-Kalaycı, Deniz Adalı

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1-Çaycı, Hasan Kahraman

2-Kalaycı Baba, Melih Sular

Mansiyon – Renkli :

1-Kavalcı, Şenay Hasırcı

2-Gecenin Seyyar Esnafı, Bülent Pirinçci

Adnan Veli Kuvanlı Özel Ödülü :

Esnaf Sohbeti, Mustafa Günay Bal

Jüri Özel Ödülü :

1-Yemenici, Hasan Bedir

2-Torakçı, Bekir Tuğcu

Adnan Polat Özel Ödülü :

585384-4, Yasemin Akşit

Siyah Beyaz Dalında :

1. Balık Tava, Gürsel Egemen Ergin

2.Trende Yemek, Yavuz Yaman

3. Sabah kahvaltısı, A.Celil Topalfakıoğlu

Renkli Dalında :

1.Seyir Sofrası, Gürsel Egemen Ergin

2. Sahilde Keyif, Yavuz Yaman

3. Kırsalda Yaşam, Kasım Gümüş

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1.SB1H33, Hülya Bayrak

Mansiyon – Renkli :

1. Kömbe, Kasım Gümüş

2. İyi Tamsi Tavası, Tuğçe Yalçın

Siyah Beyaz Dalında :

1.4 fotoğraflık seri, "Acelle'de Sabah, Orman Yolu, Eve Dönüş, Orman İçi", Yavuz Yaman

2-değer bulunmadı

3-değer bulunamadı

Renkli Dalında :

1. Pencere, Özgür Karahan

2. 2 fotoğraflık seri, "orman Evi, Sisler Bulvarı", Nuray Özener Değirmencioğlu

3. "Ağaçlar Arasında, Yavuz Yaman

Mansiyon – Renkli :

1. Cennet, Emrah Çalkavur

2. Ağaçların Gölgesinde, Bülent Pirinçci

Siyah Beyaz Dalında :

1.Yolcu bekleyenler , Yavuz Yaman

2.Pelikanlar Körfezde , Yılmaz Kalpalp

3.Kentin aynası , Hülya Polat

Renkli Dalında :

1.Renkli Çocuklar , Gürsel Egemen

2.İpteki Hayatlar , Emre Gaznevi

3.204200-3 , Cankut Kucaklıgil

Mansiyon – Siyah Beyaz :

1-Bir Ankara Hikayesi , Tuğçe Yalçın

2-Galata Köprüsü , Yavuz Yaman

Mansiyon – Renkli :

1.Renklerin Cümbüşü , İpek Gürhan

2.Biberler ve sokak , Birol Kıraç

Siyah Beyaz Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Gölgelerin Ardında" adlı eser ile Hande YÜCEL

İkincilik Ödülü: "Eskiz" adlı eser ile Engin AREL

Üçüncülük Ödülü: "Laodikya" adlı eser ile Muzaffer BİLGE

Mansiyon Ödülü: "Aizonia" adlı eser ile Muzaffer BİLGE

Mansiyon Ödülü: "Sararmış" adlı eser ile Engin AREL

Renkli Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Mozaikler-2" adlı eser ile Berrin YAMAN

İkincilik Ödülü: "Hasankeyf" adlı eser ile Birol KIRAÇ

Üçüncülük Ödülü: "Limana Doğru" adlı eser ile Tuna ÖZATA

Mansiyon Ödülü: "Geçip Giden" adlı eser ile Nurten KURT

Mansiyon Ödülü: "Afrodisias" adlı eser ile F. Nuriye UZAKGÖREN

Siyah Beyaz Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Gelincik" adlı eser ile Yavuz YAMAN

İkincilik Ödülü: "Makro Çekim" adlı eser ile Yavuz YAMAN

Üçüncülük Ödülü: "Bahar ve Çocuk" adlı eser ile Mustafa Bülent PİRİNÇCİ

Mansiyon Ödülü: "Dağlarda" adlı eser ile Suzan Cömert ÖZATA

Renkli Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Romanların Aşkına" adlı eser ile Emine TOPRAK

İkincilik Ödülü: "Mezarlıkta Bahar" adlı eser ile Yavuz YAMAN

Üçüncülük Ödülü: "Baharın Rengi Erguvanlar" adlı eser ile Fatih AKDOĞAN

Mansiyon Ödülü: "Mutlu Çocuk" adlı eser ile Suzan Cömert ÖZATA

Mansiyon Ödülü: "Cümbüş" adlı eser ile Fuat YETKİN

Mansiyon Ödülü: "Kırmızı" adlı eser ile Fuat YETKİN

HAMOY Özel Ödülü: "Hıdrellez" adlı eser ile Sabri ALTIN

Jüri Özel Ödülü: "Sürü" adlı eser ile Suna ERDOĞAN

Siyah Beyaz Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Çoban" adlı eser ile Mustafa DOĞAN

İkincilik Ödülü: "Kamışçı" adlı eser ile Kazım KUYUCU

Üçüncülük Ödülü: İsimsiz bir eser ile Ersin BERK

Renkli Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Hacivat" adlı eser ile Hüseyin OPRUKLU

İkincilik Ödülü: "Bal Satarım" adlı eser ile Mehmet DEĞİRMENCİOĞLU

Üçüncülük Ödülü: "Güreş Alanı" adlı eser ile Feyzullah NİHAİÖZBEY

Mansiyon Ödülü: "Sudan Koyun Geçirme" adlı eser ile Levent Aybars ÖZDEMİR

Mansiyon Ödülü: İsimsiz bir eser ile Gültekin KAYALAR

Mansiyon Ödülü: "Yorgancı" adlı eser ile Barış IŞIKPUNAR

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Siyah Beyaz Özel Ödülü: İsimsiz bir eser ile Ersin BERK

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Renkli Özel Ödülü: "Kalasla Denge Oyunu" adlı eser ile Veli İŞİSAĞ

Ozan SAĞDIÇ Renkli Özel Ödülü: "Tekerlekçi" adlı eser ile Kazım KUYUCU

Siyah Beyaz Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: "Oyun" adlı eser ile Janset GÖRKEM

İkincilik Ödülü: "Düğün" adlı eser ile Levent Aybars ÖZDEMİR

Üçüncülük Ödülü: "Kuş Yemi adlı eser ile Erkan VURAL

Mansiyon Ödülü: İsimsiz bir eser ile Remzi EKİN

Mansiyon Ödülü: "Tahta Araba" adlı eser ile Mehmet DEĞİRMENCİOĞLU

Renkli Eserler Dalındaki Ödüller:

Birincilik Ödülü: İsimsiz bir eser ile Esmanur KARABIYIK

İkincilik Ödülü: "Şefkat" adlı eser ile Muzaffer Murat İLHAN

Üçüncülük Ödülü: "Sarı" adlı eser ile Ramazan ÇIRAKOĞLU

Mansiyon Ödülü: "Kedi ve Kız" adlı eser ile Muhammet BAYRAM

Mansiyon Ödülü: İsimsiz bir eser ile Mehmet YILDIRIM

Mehmet Arslan GÜVEN "Renkler" Özel Ödülü: İsimsiz bir eser ile Hatice YENİLMEZ